pondělí 31. prosince 2007

Přání

Tak tu máme poslední den tohoto roku. Chtěla bych vám všem popřát vše nejlepší do roku příštího, hlavně zdraví a štěstí!!!! K tomu i hodně inspirace a dobrých nápadů k vaší tvorbě, ať už jsou to ruční práce, jako je pletení, šití, háčkování nebo tvorba s fotkami a doplňky na scrapbook, ať už klasický nebo ten digitální. Prostě, ať se vám (nejen) příští rok jen daří!!!!

I wish you happy NEW YEAR 2008!!!!!!A jelikož už jsem vám dlouho nic nedala ke stahování, tak přidávám trošku kartonu. Doufám, že je ještě "in" :-)

And here is something for you. I hope, that a cardboard is still "in" :-)

download

Mějte se všichni moc krásně. Have a nice time.
Katka

2 komentářů:

CresceNet řekl(a)...

Gostei muito desse post e seu blog é muito interessante, vou passar por aqui sempre =) Depois dá uma passada lá no meu site, que é sobre o CresceNet, espero que goste. O endereço dele é http://www.provedorcrescenet.com . Um abraço.

Projetor řekl(a)...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Projetores, I hope you enjoy. The address is http://projetor-brasil.blogspot.com. A hug.