sobota 2. dubna 2016

Prague Patchwork Meeting 2016

Včera jsem se stavila na výstavě PPM v hotelu Step. Původně jsem si říkala, že letos tam nepůjdu, když teď moc nešiji, ale nakonec se hodilo, že má Jarek volno, tak jsem tam zajela. Ráda jsem potkala známé, prohlédla jsem si novou Ladu H73A a zastavila jsem se i u stánku Aladinu a pozdravila se s Irenkou Slavíkovou - Aptákem. Takže jsem nakonec byla ráda, že jsem šla a něco malého jsem i nakoupila :-) 
 
Přidávám pár foteček. Moc jsem se těšila na tvorbu paní Grycové, její břízy jsou opravdu úchvatné. Moc pěkné jsou quilty od paní Skočkové (Wallachia Quilt). Tentokrát byly věnované masopustu.

Eva Linhartová - Ustláno na růžích

 Lada Trnková - Rozkvetlá mandala

Marcela Listíková - Lekníny

Marcela Listíková - Květinový koš

Jindřiška Roubíčková - Běh času

Hana Crhová - Most

Kateřina Mareyi - Poslední mejdan

Patchworkové setkání Praha - Sylviin svatební sampler
 

Jaroslava Grycová
 
 
 

Hana Dlhá - Sluneční hodiny Solar

Sabine Valdix - Augenblicke im ZOO

Wallachia Quilt (Věra Skočková) - Lucky

Wallachia Quilt (Věra Skočková) - Pochovávání basy

Wallachia Quilt (Věra Skočková) - Čertovská kapela

 Gillian Travis
 

Bára Bartošová - Pražský orloj
 

Brigitte Kopp - Sad clowns?

Klaus Jürgen Hohmann - Extravaganz 

Anka Zimová - Živly

Nakonec jsem tam Bětce koupila i dárek k narozeninám, které bude brzy mít. Jsou to razítka, z kterých si natiská různé druhy panenek, může střídat hlavy, těla i nohy a pak vybarvit. Snad se jí to bude líbit. 
 

Pro sebe jsem koupila šablonku a razítka. Vyšívací rámeček sice mám, ale velký. Tak jsem si přikoupila ještě dva menší. Chci něco vyzkoušet, ale zatím nebudu říkat co (co kdyby se to třeba nepovedlo...?) A pak ještě kousek látky od Tima Holtze. No a když mám první knížku od Irenky Slavíkové, tak jsem si koupila i její druhou, která byla čerstvě dovezena z tiskárny.
 
 
 
 
 

1 komentářů:

Marie Králová řekl(a)...

Ahoj Katko, máš krásně nafocenou výstavu.I ty úlovky na tvoření jsou fajn. Já jsem byla na výstavě v sobotu. Opět jsem neodolala a koupila si novou knížku Jany Harmachové o patchworku. Marie