sobota 12. října 2013

Big Shot

Půjčila jsem si dneska u nás v papírnictví Big Shot a pár šablon. Potřebovala jsem si vyřezat nějaké visačky. Vzala jsem si ještě šablonu i na kytičky, protože jsem chtěla vyzkoušet, jak to řeže třeba filc. Dobře :-) A viděla jsem tam moc pěkná razítka. Říkala jsem si, že je určitě nějak využiju. Nejen na visačky, ale třeba i na trička.

 

Mám tam vyčíhnuté ještě jedno, takové velké, to by bylo spíš na oblečení. Ale je o dost dražší, tak ještě váhám. Možná, že si ho dám pod stromeček :-))))  

K.

7 komentářů:

Radana řekl(a)...

Hezky, já si nakonec objednala raznici v Davoně je to teda cca 5 cm velká ale mě to bude stačit budu to mít na marmelády, vykrajovátka a vánoční dárky :)

zcdl řekl(a)...

jeej to je super ze sa da u vas pozicat taky stroj...:) razitka su super...a som zvedava, ci vyrdzis nekupit to razitko co sa ti pacilo :) ci to vydrzi na Jeziska :)), lebo ja ked nieco taketo vidim, neda mi to spat.... :), paaa pekne dni ti prajem Zuzana

Mydie řekl(a)...

Ahoj Kati, v kterém papírnictví ho tam půjčují? Taky bych potřebovala cedulky :-) Já znám jen to v OVUSu :-) Díky

Katka řekl(a)...

V papírnictví na Blatinách, v pasáži. A má tam paní spoustu pěkných věcí na tvoření.

Zuzko, no já myslím, že to vydržím ;-) To razítko jsem tam objevila už v létě a pořád tam je. Tak snad tam vydrží ještě do prosince ;-)

ttalbi/Táňa řekl(a)...

Katuško ..tak je dobře ,že jsem Tě nerušila ..udělala jsi spouty práce ..jsem moc zvědavá na ty trička a to razítko si běž joupit se Ti to vyplatí jsi moc šikovná a kdyby ho prodali bude Tě to mrzet ..pa pa

Elianna řekl(a)...

Katko, super! To je paráda, že si strojek můžeš půjčit :o) Skoro i závidím ....

ttalbi/Táňa řekl(a)...

Katuško ♥